Kim jesteśmy

Od 1991 prowadzimy lokal na Toruńskiej mapie. Zawsze trafialiśmy w gust alternatywny, nietuzinkowy. Lubimy tradycje i starą muzykę, najlepiej polską, ale zagraniczną również nie pogardzimy. Nasz klimat budujemy poprzez stale udoskonalenie wnętrza oraz dzięki Wam. Razem tworzymy to miejsce.

fot. Łukasz Korzeniewski i Tomasz Kukułka

Rockowa historia

Nasza historia od 1991

Rock powstał w stanach. Kojarzy się głównie z dźwiękiem gitary elektrycznej oraz perkusji.

W każdy pierwszy piątek miesiąca pokazujemy ten gatunek od innej strony. Żeglarskie pieśni mogą wydawać się dalekie od rocka, ale nie u nas. W Rock Station usłyszysz muzykę tylko w jednym stylu. Szanty, które organizujemy na żywo śpiewa Tomasz Sławiński i to uwaga na gitarze klasycznej! A jak mu to wychodzi! 

Co oferujemy:

W każdy pierwszy piątek w miesiącu, spotykamy się na pokładzie Rock Station, gdzie Tomasz Sławiński zaszczyci nas swoim głosem! W wersji unplugged wraz z gitarą klasyczną zapoda koncert, miedzy stolikami. Jego repertuarem będą znane i stylowe covery.

Karaoke!

W każdy czwartek prowadzimy karaoke! Jedyne w takim stylu. Nie boimy się żadnych utworów! Znajdziesz u nas bogaty repertuar, którym popiszesz się przed znajomymi.

Miejsce gdzie w klimatycznym wnętrzu, rozchodzi się będzie dobra rockowa muzyka. Przy okazji napijesz się dobrego piwa i innych trunków.